Regal.com.tr

ŞİRKET PROFİLİ

Cam, uygar insanın öncelikle yapılarda olmak üzere, her alanda vazgeçemeyeceği olmazsa olmaz bir üründür. Camın bu vazgeçilmezliğinden yola çıkarak 1992 yılında kurulan Regal Cam, güvenilirlik, titizlik ve gelişmiş kalite esaslarına dayalı bir anlayışla, profesyonel kadrosu ile bir çok önemli ve seçkin projelere imza atmıştır. Özellikle tasarım odaklı projelerde birçok mimari firmanın çözüm ortağı olmuştur. Yurtdışından ithal ettiği özel ürünler ile ürün yelpazesini sürekli geliştiren Regal Cam, Avrupa’nın önde gelen teknolojik cam üreticisi Lamberts’ in 1998 yılından beri  distribütörüdür. Lamberts, 1887 yılında cam mühendisi Lourenz Lamberts tarafından Almanya' da kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu yana kurumsal bir aile şirketi olan Lamberts, hiçbir gruba bağlı kalmadan teknolojik cam ürünleri üretmektedir.

MİSYONUMUZ

Sektörde öncü atılımlar yaparak mevcut standartlarımızı yükseltmek, hizmette müşteri memnuniyeti merkezinde istenileni sunmak, çok boyutlu ve ekonomik fayda temin etmek, bilgi ve teknolojiyi en mükemmel tarzda kullanarak cama alışılmışın dışında fonksiyonlar kazandırmak, hizmette sınırları kaldırmak, ürünü istenilen yerde ve istenilen zamanda firmalara teslim ederek güvenilir olmak, toplam kalite ekseninde ürün, hizmet, personel kalitesini sürekli ve verimli kılmak, bilimi temel referans olarak kabul edip bilim eksenli üretim kapasitelerini devreye koyarak iş hacmini en üst seviyeye çıkarmak, tam güven, hizmette sürat ve sektörde her zaman güvenilir olmak ve bu misyonumuzu devam ettirmek.

VİZYONUMUZ

Cam sektöründe sağlam ve güvenilir adımlarla ilerleyen firmamızın değişmeyen ilkesi, kalitesinden ödün vermeyen, eğitimli ve tecrübeli idari ve teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda, doğru ürünle cevap vermek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli güven ve dostluk sağlamaktır...